ASG WARSZAWA

Forum zrzeszonych teamów ASG na terenie Warszawy i Okolic.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-29 21:51:11

Stach

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 6

Pistolet Beretta M9 STTI

W niniejszej recenzji postaram się krótko i zwięzle opisać najtańszy pistolet na rynku napędzany gazem.


Pudełko jest bardzo proste. Styropianowa wytłoczka, z kartonowa pokrywką z dosć dziecinnym wizerunkiem pistoletu. Pudełko bardzo kolorowe, co wywołuje mieszane uczucia i skojarzenia z replikami z "odpustu".

Po otwarciu:

Po otwarciu ukazuje nam się sam pistolet, jakieś papiery (tym razem niespodzianka - po polsku!) i mały kluczyk inbusowy. W sumie troche skromnie, ale za ta cene zadnych rewelacji sie niespodziewałem.

Pistolet po wzięciu do reki jest bardzo lekki. Daje to niestety głupie wrażenie trzymania "sprężyny" za 15 zł z kiosku. Po za tym wszystko jest dosć przyzwoicie wykonane, żadnych luzów czy przerw miedzy plastikami. Jedyną denerwujacą rzeczą jest jeden z elementów mechanizmu, znajdujacy się po prawej stronie pistoletu, przy zamku. Porusza sie przy każdym pociagnieciu za spust, i wygląda przy tym okropnie (błyszczy).

Strzelanie:

Nabicie gazem, naładowanie magazynka kulkami. Przymierzenie się, strzał. Moim celem był słup z betonu, odległość na oko z 15 metrów. Kulki smigały bardzo szybko i daleko, na 23 kulki tylko kilka chybiło. Wystrzeliłem tak 6 magazynków nim skończył się gaz. Byłem naprawdę zdziwiony że to wogle mozliwe. Miałem wcześniej kilka pistoletów na gaz i wszystkie na jednym nabiciu gazem wystrzeliwały moze z 2 - 3 magazynki. Duży + za minimalne zużycie gazu. Dosć poważna wadą jest spust - w moim egzemplarzu chodził ciezko i miał bardzo niska czułość (dopiero po mocnym nacisnieciu następował strzał) Celnosć jest średnia, tak samo z zasięgiem. Przeciętne osiągi i wygląd wynagradza oprócz zużycia gazu ceną i dostępnoscia zapasowych magazynków. Te mozna dostać za ok. 35 zł w co drugim sklepie asg.

Pistolet mi bardzo odpowiada, sam go używam na spotkaniach ASG. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

Dane techniczne:
Producent: STTI
Kaliber: 6mm
Naped: gazowy
Poj. Magazynka: 23 kulki
Blow Back: brak
Predkość wylotowa: 300 fps
Hop Up: tak, regulowany

Ocena: 3/5

+ cena
+ dostepnosć części i magazynków
+ całkiem dobre osiągi jak za tą cene
+ b. niskie zużycie gazu

- wykonanie
- brak blow backa
- zbyt twardy spust

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokecenter.pun.pl www.polishfootballmanager.pun.pl www.priyanka.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.cafeots.pun.pl